Düğün organizasyon firması ile çalışacaksanız nasıl bir süsleme, yemek, içki ve oturma düzeni gibi konularda konuşmak için randevu alın. ERen Organizasyon  düğün mekânı için fikir alabilir ya da sizin seçtiğiniz mekânda olabilecek kısıtlama ve kurallar ile ilgili görüşmelerini sağlayabilirsiniz.

Her davetin tasarımı davet sahibinin bütçesine göre, hayallerine ve mekanın durumuna özel olarak hazırlanır. Son yıllarda en çok arzu edilenler, mekanı tümü ile değiştirecek özel tasarımlar. Genellikle kış aylarında klasik, yaz aylarında ise parti tarzı daha modern tasarımlar revaçtadır.

Düğün Yemekleri

manisa catering firmaları

Eren catering özel günlerinizde davet organize ederek vaktinizin size kalmasını sağlar.tecrübeli kadromuz yemeğin yanı sıra diğer detaylar ile ilgilenmekte gereken tüm ekipmanı sağlayabilmektedir.100 kişiden başlayarak 2500 kişiye kadar tüm organizasyonlar için firmamızla ile irtibata geçebilirsiniz.Eren yemek olarak amacımız sizin en özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamalarınızda yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmaktır.