Firmamız lezzetlerini sizlere özel günlerinizde de sunuyor, düğün törenlerinizden evinizde verecek olduğunuz kokteyle kadar tüm yemekli etkinliklerinize ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Kekik Yemek Sanayi olarak sizin istekleriniz doğrultusunda bir menü hazırlayıp özel günlerinize lezzet katıyoruz.

manisa catering firmaları

Kurumsal Yemek Organizasyonları:Kekik Yemek Sanayii bugüne kadar pek çok bayi yemeği, şirket yemekleri, piknik catering, gezi yemekleri ve diğer organizasyonlara sağlamış olduğu catering hizmetleri ile alanında tecrübeli bir firmadır. Şirket yemeklerinde açık büfe, oturmalı, kokteyl ve diğer servis seçenekleri ile size alternatifli çözümler sunuyoruz.

Düğün Catering: Her davetli sayısına hizmet verme kapasitesine sahip mutfağımız ve servis elemanlarımız ve bu özel gününüzde sizinle birlikte oluşturacağımız farklı menü seçeneklerimiz ile sizi kaliteli catering hizmetleri ile buluşturuyoruz. Düğün catering hizmetlerimiz arasında düğün pastaları da yer almaktadır.

Gezi ve Şenlikler: Öğrenci gezileri,  piknik organizasyonları, kahvaltı ya da brunch catering hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Kekik Yemek Sanayii farklı seçenekleri ile tam da sizin aradığınız hizmetleri hesaplı fiyatlarla sağlamaktadır. Tüm turlar, geziler ve şenlikler için oluşturduğumuz menüleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Açılış ve Kokteyller: Sergi açılışları, kokteyl organizasyonları, partiler ve davetler için oluşturduğumuz aperatif yiyecek menüleri, kızartma ve mezeler, alkollü ve alkolsüz içecek menülerimizle hizmetinizdeyiz. Açılış ve kokteyller için açık büfe olarak hizmet verebilmenin yanı sıra organizasyonun düzenlendiği alanda geçici mutfak kuracak kapasitemiz bulunmaktadır.